Paziņojums visiem žurnālu "Četras Sezonas" un "Bistro" abonementiem!

Rīgā, 2018.gada 12.septembrī

Mūs un arī visus mūsu žurnālu lasītājus ir skārusi bēdīga ziņa, un sākot no 2018.gada 1.oktobra SIA AMSMEDIA vairs neizdos žurnālu "Četras Sezonas". Tas nozīmē, ka spetembra Nr:70 "Četras Sezonas" ir pēdējais izdevums. Ņemot vērā, ka SIA AMSMEDIA 1.augustā pārtrauca arī žurnāla "Bistro" izdošanu, šī ir dubult bēdīga ziņa.

Līdz ar to visiem abonementiem, kas abonējuši žurnālus "Četras Sezonas", "Bistro" atsevišķi vai komplektā ar žurnālu "Četras Sezonas", ar naudas pārskaitījumu uz norādīto bankas kontu tiks kompensēta nesaņemto izdevumu starpība. Naudas kompensācija tiks izmaksāta abonementiem kas noformēti:  www.cetrassezonas.lv/abone, www.abone.pasts.lv un www.abone.lv

Pēc Jūsu pieteikuma saņemšanas tiks veikta kompensācijas izmaksa balstoties uz Jūsu iesūtītajiem datiem. Lūdzam rūpīgi aizpildīt visus laukus, lai nerastos pārpratumi un nepareiziem adresātiem nosūtīta kompensācija. Par jau piegādātajiem žurnāliem kompensācija netiks veikta.

Pēc abonementa pieteikuma saņemšanas, viena mēneša laikā veiksim naudas pārskaitījumu uz Jūsu norādīto abonementa apmaksātāja bankas kontu.

Pirms nosūtiet šo formu, pārliecinieties, vai esat atzīmējuši un pareizi aizpildījuši visus norādītos laukus.

Nosūtot šo pieteikumu, jūs piekrītat, ka ar Jums nepieciešamības gadījumā sazināsies abonementu daļas pārstāvis, lai precizētu detaļas saistībā ar naudas atgriešanu! Informējam, ka Jūsu nosūtītie dati tiks uzkrāti www.cetrassezonas.lv serverī ar nolūku nepieciešamības gadījumā izmantot tos saziņai ar Jums. Dati netiks pārsūtīti, uzrādīti vai kā citādi nodoti trešajām personām!  

Jau iepriekš atvainojamies par sagādātajām neērtībām un pateicamies par sapratni!

Paldies!

ABO-

Norādiet kur esiet veicis abonementa pasūtījumu: