Electrolux

Lai cepeškrāsns tīrīšana nesagādātu galvassāpes

Lai cepeškrāsns tīrīšana nesagādātu galvassāpes

22 / 02 / 2018

Ja aizraujaties ar kulināriju un mīlat rosīties virtuvē, tad droši vien nevarat iedomāties savu dzīvi bez cepeškrāsns. Taču agri vai vēlu pienāk brīdis, kad cepeškrāsns jāiztīra, un tas ikvienai saimniecei mēdz sagādāt ne mazums rūpju un galvassāpju. Veikalos pieejamais ierīču klāsts ir gana plašs – tur atradīsiet gan standarta cepeškrāsnis bez citām īpašām funkcijām, gan arī krāsnis, kuras piedāvā arī dažādas papildu iespējas, tostarp – spēju krāsnij attīrīties pašai.
Cepeškrāsns ar tvaiku gardai maltītei

Cepeškrāsns ar tvaiku gardai maltītei

01 / 02 / 2018

Mēdz teikt – ja jums ir laba cepeškrāsns, tad pagatavot gardu maltīti ir pavisam vienkārši. Tā tas patiešām ir, taču, lai ko jūs gatavotu, tvaiks ikvienai maltītei piešķirs īpašu un neatkārtojamu garšu!
Sous Vide – perfekti pagatavota maltīte

Sous Vide – perfekti pagatavota maltīte

22 / 11 / 2017

Sous Vide tehnoloģija ir labi zināma ikvienam prasmīgam šefpavāram – ar to iespējams pagatavot ne vien gardus, dažādos garšaugos marinētus gaļas vai zivs ēdienus, bet arī krāsainus, vitamīniem bagātus dārzeņus un pat desertus! Lai gan nosaukums šķiet gana sarežģīts, tomēr tā nebūt nav sarežģīta metode – ar tās palīdzību varat gan ieekonomēt energoresursus, gan pārsteigt savus ģimenes locekļus, pagatavojot savā virtuvē maltīti, kādu līdz šim bijāt pieraduši baudīt vien smalkos restorānos.