Electrolux

Kas jāņem vērā, iegādājoties ledusskapi?

Kas jāņem vērā, iegādājoties ledusskapi?

29 / 08 / 2018

Ledusskapis ir nopietns un rets pirkums, tāpēc svarīgi izvēlēties tādu, kas pieskaņots tieši jūsu individuālajam dzīves veidam un ēšanas paradumiem. Vai parasti no veikala mājās dodaties ar pilnu maisu svaigu dārzeņu un augļu, vai arī tieši pretēji – augļi un dārzeņi jūsu mājās nav cieņā, bet saldētava produktiem vienmēr ir mazliet par mazu?
Kā pareizi saldēt ogas un dārzeņus?

Kā pareizi saldēt ogas un dārzeņus?

29 / 08 / 2018

Ievārījuma vārīšana pavisam noteikti nav vienīgais veids, kā saglabāt novākto ražu! Šoreiz iegremdēsimies augļu un dārzeņu saldēšanas mākslā - svaigos produktus var saldēt ne tikai ziemas krājumiem, bet arī kā atsvaidzinošu našķi karstai vasaras dienai.
Kā pareizi ievietot traukus trauku mazgājamā mašīnā

Kā pareizi ievietot traukus trauku mazgājamā mašīnā

13 / 06 / 2018

Salīdzinot trauku mazgājamās mašīnas pirms 10 gadiem un tagad, to ūdens un elektroenerģijas patēriņš ir ievērojami samazinājies – mūsdienās trauku mazgājamās mašīnas ne tikai krietni ietaupa laiku, bet arī samazina rēķinus par patērēto ūdeni. Taču, lai trauku mazgājamā mašīna strādātu efektīvi, ļoti svarīga ir arī pareiza trauku ievietošana ierīcē.
Kā izvēlēties sev piemērotāko plīts virsmu

Kā izvēlēties sev piemērotāko plīts virsmu

26 / 04 / 2018

Kas jāņem vērā, iegādājoties plīts virsmu, un kāda ir atšķirība starp keramisko un indukcijas plīti? Sadarbībā ar sadzīves tehnikas ražotāju Electrolux sagatavojām ceļvedi, kas noderēs, lai izvēlētos piemērotāko plīts virsmu.
Indukcijas plīts virsma un tās priekšrocības

Indukcijas plīts virsma un tās priekšrocības

27 / 03 / 2018

Bez plīts, tāpat kā bez cepeškrāsns, nav iedomājama neviena virtuve, kuras saimnieks aizraujas ar ēst gatavošanu. Jāatzīst arī, ka pagatavot dažādas mērces, krēmus, uzvārīt zupu un pat ierastās brokastu olas bez plīts palīdzības varētu būt patiešām sarežģīti. Taču, apsverot jaunas plīts virsmas iegādi, plašajā veikalu piedāvājumā apjūk teju ikviens, jo plīts virsmu piedāvājums ir tik plašs, bet to funkcijas – tik dažādas. Šoreiz apskatīsim indukcijas plīts virsmas priekšrocības.
Lai cepeškrāsns tīrīšana nesagādātu galvassāpes

Lai cepeškrāsns tīrīšana nesagādātu galvassāpes

22 / 02 / 2018

Ja aizraujaties ar kulināriju un mīlat rosīties virtuvē, tad droši vien nevarat iedomāties savu dzīvi bez cepeškrāsns. Taču agri vai vēlu pienāk brīdis, kad cepeškrāsns jāiztīra, un tas ikvienai saimniecei mēdz sagādāt ne mazums rūpju un galvassāpju. Veikalos pieejamais ierīču klāsts ir gana plašs – tur atradīsiet gan standarta cepeškrāsnis bez citām īpašām funkcijām, gan arī krāsnis, kuras piedāvā arī dažādas papildu iespējas, tostarp – spēju krāsnij attīrīties pašai.
Cepeškrāsns ar tvaiku gardai maltītei

Cepeškrāsns ar tvaiku gardai maltītei

01 / 02 / 2018

Mēdz teikt – ja jums ir laba cepeškrāsns, tad pagatavot gardu maltīti ir pavisam vienkārši. Tā tas patiešām ir, taču, lai ko jūs gatavotu, tvaiks ikvienai maltītei piešķirs īpašu un neatkārtojamu garšu!
<em>Sous Vide</em> – perfekti pagatavota maltīte

Sous Vide – perfekti pagatavota maltīte

22 / 11 / 2017

Sous Vide tehnoloģija ir labi zināma ikvienam prasmīgam šefpavāram – ar to iespējams pagatavot ne vien gardus, dažādos garšaugos marinētus gaļas vai zivs ēdienus, bet arī krāsainus, vitamīniem bagātus dārzeņus un pat desertus! Lai gan nosaukums šķiet gana sarežģīts, tomēr tā nebūt nav sarežģīta metode – ar tās palīdzību varat gan ieekonomēt energoresursus, gan pārsteigt savus ģimenes locekļus, pagatavojot savā virtuvē maltīti, kādu līdz šim bijāt pieraduši baudīt vien smalkos restorānos.