Gosset Grande Réserve Brut

Gosset Grande Réserve Brut

Ražotājs: Gosset
Valsts: Francija
Reģions: Šampaņa (Champagne)
Vīnogu šķirnes: 43% Chardonnay, 42% Pinot Noir, 15% Pinot Meunier

 

Šim šampanietim piemīt ļoti elegants, harmonisks raksturs. Gandrīz vienādās proporcijās ir izmantotas vīnogu šķirnes Chardonnay un Pinot Noir, kas padara šo vīnu sabalansētu, pietiekami augļainu un vienlaikus arī spēcīgu, bet Pinot Meunier piešķir svaigumu un labu skābenumu. Šis šampanietis sastāv no trīs secīgu gadu ražas. Pasniedz atdzesētu līdz 8–10°C. Ideāla savienība ar jūras produktiem, grilētu putnu balto gaļu maigā mērcē. Pasniedz arī ar vieglām siera šķirnēm.

Sagatavojusi: Irina Sjomočkina
Ražotāja FOTO

Smalkie franču burbulīši

Degustācija

Šogad „aklo degustāciju” ciklu mēs pabeidzām "Vīna Studijā" ar vienu no cēlākajiem dzērieniem – franču šampanieti. Apkārt šampanietim vienmēr virmo svētki un jautrība. Tieši tāpat sanāca arī mums, degustācijas beigās visi tās dalībnieki bija pacilātā garastāvoklī un ar smaidu sejā. Un  vēl ilgi neviens negribēja izklīst! Attiecībā pret paraugiem bija izvēlēti šādi kritēriji: franču šampanietis, Brut (t.i., sausais), baltais...

Vairāk

Gosset – senākā vīna darītava Šampaņas provincē

Šampanieša nams

Ir tikai viens dzēriens, kuru var dzert jebkurā gadījumā, neievērojot sezonu, kad vien ir nepieciešams uzlabot garastāvokli un, protams, kad ir lielisks iemesls. Tas ir šampanietis, it īpaši šampanietis ar Gosset vārdu. Šampaņas senākajai vīna darītavai Gosset ir zināmi vienreizēji eleganta, prestiža un juteklīga šampanieša radīšanas nolēpumi. Gosset šampanietis ar savu tradicionālo stilu ir, bez šaubām, viens no pieprasītākajiem jau vairāk nekā 400 gadus.

Vairāk

Seko mums:
Draugiem | Twitter | Facebook

Kur paēst DELFI

Sieru šķirnes

Gorgonzola dolce ir viens no maigākajiem. Tikai nevajag to sajaukt ar Gorgonzola...

Normunds 14.04.2014. 20:29

Sieru šķirnes

Piekrītu, zilie sieri mēdz būt tik dažādi, ka tomēr ir jāzina - kas labāk derēs...

Zane 31.03.2014. 13:55

Sieru šķirnes

Labdien! Lūdzu kāds iesakiet vismaigāko no zilā vai zaļā pelējuma sieriem....

Velga 28.03.2014. 08:46

Mājās cepta maize

Man šķiet, ka jebkuru maizi var cept cepeškrāsnī. Tikai iepriekš mīkla jāsagatavo...

amanda 17.03.2014. 14:48

Ziņas

Starptautiskais modes preču zīmols H&M paziņo par veikala atvēršanu modes un izklaides centrā „Rīga Plaza” Rīgā, Mūkusalas ielā 71 š. g. 26.04. plkst. 11.00. Pirmie 50 rindā stāvošie klienti saņems H&M dāvanu karti EUR 20 vērtībā (LVL 14,06). 15.04.14

„Līdz ar jaunā H&M veikala atvēršanu „Rīga Plaza”, lepojos, ka savus klientus Latvijā vienlaikus iepazīstinām arī ar H&M Home mājas preču līniju. Tagad mūsu klientiem ir vēl labākas iespējas izvēlēties sev ērtāko un tuvāko veikalu, lai iegādātos modi un kvalitāti par vislabāko cenu. Ļoti lepojamies arī ar izveidoto komandu, ko veido gan mūsu pieredzējušie, gan jaunie darbinieki,” teic H&M Baltijas valstu un Somijas vadītāja Marika Pīko.

Aizvērt

Manas ČetrasSezonas.lv

Apstiprināt

Kāpēc kļūt par reģistrētu lietotāju?

Kļūstot par reģistrētu lietotāju Tu vari:

  • veidot savu iecienītāko recepšu lapu
  • komentēt rakstus
  • saņemt jaunumus uz e-pastu
  • piedalīties konkursos