Pirmās pavasara sajūtas ar „Četru Sezonu” marta numuru


Pirmās pavasara sajūtas ar „Četru Sezonu” marta numuru


Lai arī vienmēr šķiet, ka tieši pirms marta ziema vēl parāda visu, ko spēj, un nekas neliecina par pavasara tuvošanos, mēs sākam to just. Tas ienāk mūsu domās, sirdīs, ikdienas paradumos un virtuvē. Mēs zinām – jau pavisam drīz viss kļūs arvien košāks un krāsaināks!Tāds ir arī „Četru Sezonu” marta numurs. Tajā atradīsi sarunas ar spilgtām personībām, kas patiesi aizraujas ar to, ko dara, – tāds ir gan Ingemārs Dzenis no „Alķīmiķa”, gan Santa Liepa ar košajām maizēm un pīrāgiem. Viņi patiesi iedvesmo! Īsts košums un krāsaina garšu buķete atrodama arī nūdeļu receptēs. Tu noteikti gribēsi ko tādu pagatavot! Martā vēl atceramies arī ziemas sezonā tik iecienīto ingveru, tomēr šeit atradīsi daudz jaunu iedvesmu un garšu, kas ļaus no ingvera nešķirties arī pavasarī. Savukārt soli pa solim mācāmies gatavot gan marmelādi, gan kārtaino mīklu. Kad būsi to apguvis, ļaujies radošumam un gatavo visu, kas kārojas, – austiņas, picu vai tarti!

Lai tev košs un garšīgs marts!Marta žurnālā lasi:

 • Jauni, interesanti un garšīgi atradumi tieši tev;
 • Saruna ar „Alķīmiķa” alus burvi Ingemāru Dzeni;
 • Nūdeļu varā jeb 9 receptes ar dažādām nūdelēm;
 • Ingvers zupās, salātos un desertos;
 • Kārdinošākās kārtainās mīklas receptes;
 • Iepazīstamies ar raugu;
 • Mācāmies gatavot marmelādes;
 • Ciemos pie Santas Liepas un viņas „Ēst maizi” (iepriekš „Zaļā maize”);
 • Siera rubrikā – pekorīno;
 • Receptes bez miltiem;
 • Vieglas un veselīgas receptes ikdienai.

Par to visu un vēl vairāk – sešdesmit ceturtajā žurnāla „Četras Sezonas” numurā.

Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām, žurnāls „Četras Sezonas” runā par ēdienu – pārbaudītas un gardas receptes, jaunumi veikalu plauktos, intervijas, idejas svētkiem, ceļojumi un padomi.


Ar lielām un sulīgām bildēm, padomiem, apskatiem un skaistām svētku idejām bagāts būs arī katrs nākamais žurnāls. Tas iznāk katru mēnesi, saviem lasītājiem piedāvājot ikdienu virtuvē, iepirkšanos veikalā, restorāna apmeklējumu un ceļojumu pārvērst par piedzīvojumu, kas liks uz ēdienu paskatīties daudz garšīgāk. Ikmēneša rubrikas iekļaus maltītes idejas darba dienām, sezonālu produktu apskatus un receptes ar tiem, mūsu atradumus veikalu plauktos un receptes, ko ar šiem visiem produktiem darīt. Žurnāla galvenā ideja ir likt tev virtuvē justies labāk, atbildēt uz taviem jautājumiem, šaubām, vēlmēm un idejām.


Pieejams:
„Narvesen”; „Rimi”; „SKY”; „Stockmann”; „Maxima”; „Elvi”; „Top!”; kā arī nopērkams 12 „Mego” veikalos un lielākajā daļā „Circle K” DUS.

Cena: 3,49 EUR

Atgādinām, ka izdevīgāk ir abonēt un saņemt garšīgākās idejas savā pastkastē!
Gada abonements: 34,89 EUR (pērkot 41,88 EUR).
(1‒12 mēnešiem)  www.pasts.lv, vai spied zemāk.abone