Svētki turpinās „Četru Sezonu” janvāra numurā

Svētki turpinās „Četru Sezonu” janvāra numurā

Sveicieni jaunajā gadā! Lai arī vienmēr ļoti gaidīts, tas, šķiet, pienāk ātrāk, nekā domāts. Lai gan patiesībā jau neko nevar nokavēt, jo mums priekšā vesels gads, lai izbaudītu jaunus, skaistus mirkļus, iepazītu vēl neatklātas vietas un izgaršotu vēl neizbaudītas garšas.
 Janvāris vienmēr vēl ir svētku noskaņu mēnesis. Tāpēc arī mēs gribam tevi palutināt ar labākajām un gardākajām receptēm.

Janvāra žurnālā lasi:

  • Receptes ar sezonas aktuālajiem produktiem;
  • Riekstu trakums – zupā, burgeros un kūkās;
  • Greipfrūtu sezonas gardākās receptes;
  • Milānas garšīgākās pieturas;
  • Sešu produktu receptes – ātri un vienkārši;
  • Neticami gardas idejas 8 kapkeikiem;
  • Vieglas un veselīgas receptes ikdienai un receptes bez olām;
  • Siera rubrikā receptes ar Gruyere sieru;
  • Receptes tavām darba dienām.


Lai garšīgs un pozitīviem iespaidiem pilns jaunais gads!Par to visu un vēl vairāk – sešdesmit otrajā žurnāla „Četras Sezonas” numurā
Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām, žurnāls „Četras Sezonas” runā par ēdienu – pārbaudītas un gardas receptes, jaunumi veikalu plauktos, intervijas, idejas svētkiem, ceļojumi un padomi.

Ar lielām un sulīgām bildēm, padomiem, apskatiem un skaistām svētku idejām bagāts būs arī katrs nākamais žurnāls. Tas iznāk katru mēnesi, saviem lasītājiem piedāvājot ikdienu virtuvē, iepirkšanos veikalā, restorāna apmeklējumu un ceļojumu pārvērst par piedzīvojumu, kas liks uz ēdienu paskatīties daudz garšīgāk. Ikmēneša rubrikas iekļaus maltītes idejas darba dienām, sezonālu produktu apskatus un receptes ar tiem, mūsu atradumus veikalu plauktos un receptes, ko ar šiem visiem produktiem darīt. Žurnāla galvenā ideja ir likt tev virtuvē justies labāk, atbildēt uz taviem jautājumiem, šaubām, vēlmēm un idejām.


Pieejams:
„Narvesen”; „Rimi”; „SKY”; „Stockmann”; „Maxima”; „Elvi”; „Top!”; kā arī nopērkams 12 „Mego” veikalos un lielākajā daļā „Circle K” DUS.

Cena: 3,49 EUR

Atgādinām, ka izdevīgāk ir abonēt un saņemt garšīgākās idejas savā pastkastē!
Gada abonements: 34,89 EUR (pērkot 41,88 EUR).
(1‒12 mēnešiem)  www.pasts.lv, vai spied zemāk.abone