Viegli un garšīgi sagaidot pavasari

Viegli un garšīgi sagaidot pavasari

Šķiet, ka daudziem tieši marts ir visgrūtākais gada mēnesis – ne īsti ziema beigusies, ne īsti iestājies pavasaris. Un, lai gan kalendārs saka, ka tas ir pienācis, realitātē vēl mazliet, mazliet jāpaciešas, lai biezās ziemas jakas un cepures noliktu dziļi skapī līdz pat nākamajai ziemai. Šajā pārejas posmā nedrīkst aizmirst par to, ko un kā ēdam, tāpēc mēs atkal esam sarūpējuši vairāk kā 100 jaunas, lieliskas un patiešām garšīgas receptes visiem steidzīgajiem un aizņemtajiem.

Šajā „Bistro” numurā gatavosim daudzus un dažādus vrapus – tik vienkārši un ātri pagatavojamas, šīs receptes noderēs ne tikai vakariņās, bet arī citās ēdienreizēs. Tāpat uzzināsim, kādas vakariņas iecienījis futbolists Kaspars Gorkšs, apgūsim daudz jaunu veidu, kā pagatavot visvērtīgākos no visiem pākšaugiem – turku zirņus, pagatavosim gardas un sātīgas maltītes ar kūpinātu skumbriju, no jauna iemīlēsim pretrunīgi vērtētās aknas un atklāsim pavisam jaunas garšas ar konservētu kukurūzu. Kā jau ierasts, esam sagatavojuši arī tavu iepirkumu sarakstu četrām nedēļām un parūpējušies par vēl interesantākām receptēm īpašiem vakariem. Vieglu un garšīgu pavasara gaidīšanu!

„Bistro” marta numurā lasi:

  • Intervija ar futbolistu Kasparu Gorkšu;
  • Augstvērtīgie turku zirņi;
  • Zeltainā un gardā kukurūza;
  • Iepirkumu grozs 4 nedēļām;
  • Daudzveidīgie vrapi;
  • Kūpināta skumbrija;
  • Gatavojam aknas;
  • Receptes īpašiem vakariem.

Par to visu un vēl vairāk – sestajā žurnāla „Bistro” numurā.

Moderns un mūsdienīgs, tomēr saglabājot saikni ar mūsu iecienītajām un tik svarīgajām garšām, žurnāls „Bistro” stāsta par ēdienu – pārbaudītas receptes darba dienām, nedēļas iepirkumu grozs, intervijas, idejas, kā ietaupīt laiku, bet ēst kvalitatīvii, praktiski padomi virtuvē u.c.

Ar garšīgām bildēm, padomiem, apskatiem un ātrām un gardām maltītēm bagāts būs arī katrs nākamais žurnāls. Tas iznāk katru mēnesi, saviem lasītājiem piedāvājot ikdienu virtuvē un iepirkšanos veikalā pārvērst par vieglu un patīkamu nodarbi, nevis apgrūtinošu ikdienas pienākumu. Ikmēneša rubrikas iekļaus maltītes idejas darba dienām, iepirkumu grozu visam mēnesim, intervijas un praktiskus padomus virtuvē. Žurnāla galvenā ideja ir ietaupīt laiku, darbojoties virtuvē, bet tāpat baudīt pilnvērtīgas un kvalitatīvas maltītes aizņemtajos darba dienu vakaros.

Cena: 2,30 EUR

Atgādinām, ka izdevīgāk ir abonēt un saņemt garšīgākās idejas savā pastkastē!
www.pasts.lv  (1‒12 mēnešiem)!
Gada abonements: 23,00 EUR (pērkot 27,60 EUR).

abone